Krmení zvířátek

Krmení zvířátek

Pomáháme zvířátkům v zimě

V rámci tématu „ Zvířátka v zimě“ jsme si jeden den udělali hned po svačince vycházku k Hejtmanskému rybníku. Přidaly se k nám i děti z 2. třídy. Spolu jsme cestou pozorovali zimní přírodu, poznávali stopy zvířat i ptáčky, kteří nám u rybníku proletěli nad hlavou. Zopakovali jsme si, co už všechno víme o zvířátkách žijících ve vodě i o samotné vodě. U rybníka jsme položili donesenou zeleninu a ovoce na určené místo a zvolna se vydali cestou přes louky zpátky do školky.

Nejnovější aktuality

Zápis dětí pro rok 2023/2024

Ředitelství mateřské školy informuje, že zápis dětí  do Mateřské školy...

Číst více

Uzavření školy v době letních prázdnin

Ředitelství mateřské školky informuje o uzavření školy od 17.7.2023 do...

Číst více

Oznámení ředitele ZŠS Chropyně

Vážení rodiče, jako nový ředitel školního stravovacího zařízení prosím o...

Číst více
Mateřská škola Chropyně