Krmení zvířátek

Krmení zvířátek

Pomáháme zvířátkům v zimě

V rámci tématu „ Zvířátka v zimě“ jsme si jeden den udělali hned po svačince vycházku k Hejtmanskému rybníku. Přidaly se k nám i děti z 2. třídy. Spolu jsme cestou pozorovali zimní přírodu, poznávali stopy zvířat i ptáčky, kteří nám u rybníku proletěli nad hlavou. Zopakovali jsme si, co už všechno víme o zvířátkách žijících ve vodě i o samotné vodě. U rybníka jsme položili donesenou zeleninu a ovoce na určené místo a zvolna se vydali cestou přes louky zpátky do školky.

Nejnovější aktuality

Oznámení o konání třídních schůzek

Vážení rodiče, oznamujeme Vám, že dne 6.9.2023 v 15.15 hodin...

Číst více

Zahájení školního roku 2023/2024 – seznamy dětí

Ředitelka školy informuje všechny zákonné zástupce nově přijatých dětí, aby...

Číst více

Výše úplaty za předškolní vzdělávání v době prázdnin

Ředitelství mateřské školy informuje o výši úplaty za předškolní vzdělávání...

Číst více
Mateřská škola Chropyně