Krmení zvířátek

Krmení zvířátek

Pomáháme zvířátkům v zimě

V rámci tématu „ Zvířátka v zimě“ jsme si jeden den udělali hned po svačince vycházku k Hejtmanskému rybníku. Přidaly se k nám i děti z 2. třídy. Spolu jsme cestou pozorovali zimní přírodu, poznávali stopy zvířat i ptáčky, kteří nám u rybníku proletěli nad hlavou. Zopakovali jsme si, co už všechno víme o zvířátkách žijících ve vodě i o samotné vodě. U rybníka jsme položili donesenou zeleninu a ovoce na určené místo a zvolna se vydali cestou přes louky zpátky do školky.

Nejnovější aktuality

Sleva na umístění dítěte 2022

Vážení rodiče, v dokumentech naleznete formulář pro uplatnění slevy na...

Číst více

Uzavření mateřské školy

Ředitelka Mateřské školy Chropyně oznamuje, že od 23. prosince 2022...

Číst více

Digitalizujeme školu

REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1 V rámci komponenty...

Číst více
Mateřská škola Chropyně