Krmení zvířátek

Krmení zvířátek

Pomáháme zvířátkům v zimě

V rámci tématu „ Zvířátka v zimě“ jsme si jeden den udělali hned po svačince vycházku k Hejtmanskému rybníku. Přidaly se k nám i děti z 2. třídy. Spolu jsme cestou pozorovali zimní přírodu, poznávali stopy zvířat i ptáčky, kteří nám u rybníku proletěli nad hlavou. Zopakovali jsme si, co už všechno víme o zvířátkách žijících ve vodě i o samotné vodě. U rybníka jsme položili donesenou zeleninu a ovoce na určené místo a zvolna se vydali cestou přes louky zpátky do školky.

Nejnovější aktuality

Výše úplaty za předškolní vzdělávání v době prázdnin

Ředitelství mateřské školy informuje o výši úplaty za předškolní vzdělávání...

Číst více

Uzavření školky v době letních prázdnin

Ředitelství mateřské školy informuje o uzavření školy od 18.7.2022 do...

Číst více

Oznámení o konání zvláštního zápisu (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ)

Zvláštní Zápis / позачерговий зарахування Oznámení o konání zvláštního zápisu...

Číst více
Mateřská škola Chropyně